Info

בניית אתרים לעסקים

בניית אתר תדמית

איך עושים את זה נכון?

עבור עסק קטן או גדול בניית אתר לעסק יכול להוות למקור מצוין ליצירת תקשורת עם הלקוחות .
דרך בניית אתר לעסק יוכל בעל העסק ללמוד על הלקוחות שלו המון , כמו העדפות שלהם בתחומים מסויימים וגם על בעיות או שינויים שהם עוברים וצריכים . המידע הוא יקר ערך עבור כל עסק החי בעולם תחרותי שזקוק לכל מידע מול המתחרים ב 2019.
delimiter-5_2

בניית אתרים לעסקים

מזניקים אותך ל - 100

בניית אתרים לעסקים

בניית אתר עסקי

לשאוף לטוב ביותר

ראשית כל על האתר ליהיות יעיל עבור לקוחות בכך שהוא יציע להם את השירותים שהם צריכים , למשוך את הלקוחות להשתמש בשירותים של העסק, והדרך לעשות זאת היא למקם את הכול בצורה ברורה לעין בנראות טובה מקסימלית , וכן להוסיף ערוצי תקשורת נכונים ללקוח כמו טופס פנייה למחלקת תמיכה, או מדריכים לשימוש במוצר שלכם וגם על ידי קריאת מאמרים בנושאים השונים , וגם להציע לרכוש מוצרים נוספים.
בניית אתרים לעסקים דורש שילוב של כליי ניתוח לאתר שיגלה לכם מה הלקוחות עשו באתר , על מה הם לחצו הכי הרבה ומה הם הכי אהבו , כך יוכל בעל העסק לנתח את מצב הלקוחות ולהבין מה פופולארי ביותר ומה פחות , כל המידע על הלקוח שלך.
בניית אתרים לעסקים

PORTFOLIO

אתרי תדמית שבנינו

  • אתר עסקי משלוחים
  • אתר עסקי מסעדה
  • אתר עסקי ניקיון
  • אתר עסקי בית חכם
  • אתר עסקי חדר בריחה
  • אתר עסקי רפואה

AS DELIVERY - ניהול משלוחים

בין אם העסק שלך נתקל באתגרים של שליטה בעלויות או בקשיי ניהול, אתר עסקי המשלב אתר תדמית עם תוכנת שליחויות מתקדמת – מהווה פתרון מושלם לחברת שליחויות באשר היא.

האתר נבנה עבור חברת AS DELIVERY עם דגש על עיצוב מרהיב, כדי למשוך לקוחות ויצרנו מותג איכותי ומצליח בתחום המשלוחים בישראל 2018. חברה AS DELIVERY פעילה ומבצעת משלוחים בכל הארץ.

 

MR POTATO - אתר למסעדה

בזכות היכולת הגבוהה שלנו לבנות אתרי מכירות מורכבים פנו אלינו ממסעדת MR POTATO והחלטנו לבנות עבורם אתר תדמיתי מרהיב בהתאמה אישית לאופי המסעדה.

האתר פותח בטכנולוגיית 3D עם ממשק אחורי מבוסס HTML5 הפלטפורמה המתקדמת ביותר לבניית אתרי אינטרנט. האתר כולל: מבצעים והטבות, שירותים של המסעדה, הזמנת אלכוהול ומשקאות.

יתרה מכך, כל תפריטי המסעדה באתר עובדו בתוכנת בפוטושופ באופן מלא – נסו לגלות האם האוכל אמיתי או חיקוי.

MAIDALE - אפליקציה הזמנת שרותי ניקיון

האתר והאפליקציה MAIDALE משלב קונספט ייחודי המאפשר הזמנת שרותי ניקיון בבית הלקוח.

בעלי מקצוע העוסקים בתחום הניקיון מכל הארץ כעת יכולים להציע את שרותיהם באתר או באפליקציה, ולקבל הזמנות מבעלי בתים תוך תשלום מלוא הזכויות הסוציאליות המגיעות להם בידי חברת MAIDALE. התשלום, לוחות הזמנים ופרטי נותן השרות – כולם מופיעים באפליקציה.

נבנה אתר תדמיתי מרהיב ומושקע המציג את יתרונותיה של האפליקציה באור חיובי ומזמין.

 

שילת מערכות - אתר לבית חכם

שילת מערכות מספקת כיום את שירותי הבית החכם המתקדמים ביותר בישראל. ככזאת שילת מערכות החליטה לפנות אלינו על מנת שנבנה להם אתר חדש ומרהיב, אשר יציג את המוצרים אותם הם מספקים באופן בהיר ומובן ללקוח. בהחלט משימה לא פשוטה.

בעזרת צוות המעצבים שלנו נבנה אתר ייחודי ,הכולל למעלה מ- 35 עיצובים ייחודיים בתחום הבית החכם עם דפי הסבר מפורטים.

האתר בנוי בטכנולוגיה חדשנית ובחיתוכי W3 מה שיוצר מראה מרהיב ,בעוד שהאתר מחולק למספר חלקים בלתי תלויים ונפרדים. האתר תומך בדסקטופ ומובייל באופן מלא.

באלי חדר בריחה - אתר תדמית חכם

פיתוח מערכת אינטראקטיבית ברמות מורכבות שונות נדרש כדי להצליח בשוק רווי של חדרי בריחה. בזכות אתר עסקי מוצלח לחדר בריחה בהרצליה החברה מצליחה למשוך לקוחות באופן יומיומי מכל קצוות הארץ.

האתר כולל הרשמה חכמה המאפשרת ללקוחות לסגור הזמנה בלוח הזמנים במהירות וביעילות, ללא כל צורך בניהול מצד חדר הבריחה של לוח הזמנים בחדרים השונים.

 

אתר תדמיתי דוקטור שיר דר - רופא פוריות

ד”ר שיר דר הינו מומחה למיילדות גינקולוגיה ופריון
 רופא בכיר ביחידה להפריה חוץ גופית בבית חולים קפלן.
מטפל במסירות ואמפטיה בנשים בכל הגילאים. טיפולי פריון והפריה חוץ גופית. מעקב הריון, התאמת אמצעי מניעה וגניקולוגיה כללית.
באתר דאגנו להציג את תדמיתו המקצועית של דוקטור שיר בעיצוב מקצועי

בניית אתרים לעסקים

מגדילים את ההצלחה

בניית אתר עסקי

בימנו הגלישה באתרי אינטרנט היא ללא ספק דבר בלתי נמנע במהלך יומו של כל אדם על כן בהחלטת בניית אתר עסקי אתה יוצר חשיפה בפני קהל חדש וכן גם לקהל הקיים , בעת בניית האתר העסקי נוצרת מקפצה משמעותית לחשיפת העסק .

בניית אתר לעסק

בניית אתר לעסק שלכם בימנו היא פעולה בגדר חובה ולא המלצה בלבד , בתחרות שלכם בשוק אתם לא רוצים ליהיות אחרונים או ליהיות בינוניים לעומת המתחרים כך שזוהי הפכה לחובה , בניית האתר לעסק היא גם לעסקים קטנים שיכולים להפעיל את האתר לעסק, ואינו חייב ליהיות אתר גדול בעלות גבוהה

בניית אתרי מכירות

בעת בניית אתר מכירות חשוב להבין את מכלול הגורמים להצלחתו , עצם בניית האתר לא תיצור הזמנות , ישנם אלמנטים נוספים התורמים לגידול ההזמנות מאתר העסק במכירות .

אתר תוכן משולב סחר

אתר תוכן המשלב סחר בדרך כלל הינם פורטלים או אתרים המיועדים להצגת סוגי מוצרים עם אופציה לרכישה , באתרים אלו תהליך הקנייה הוא פשוט ואין אגרסיביות במכירה , חלק מהמוצרים יכולים ליהיות מוצרים וירטואליים, כמו קורסים אונליין לצפייה או תרומות וכו ..

בניית אתר מכירות יעודי

אתר מכירות יעודי הוא אתר הנבנה במטרה בלעדית להצגת שירותים ומוצרים לקנייה . כך שמטרתם לאפשר הצגה נוחה ומקצועית של המוצרים . תהליך קנייה פשוט ולאחר מכן גם תמיכה בלקוח המשלם עם כלי ניהול וישווק למנהל האתר .

אתר עסקי - לא רק כרטיס ביקור

בניית אתר עסקי – עסק ללא אתר אינטרנט מאבד עלי שיווקי חשוב מאוד , רוב בעליי העסקים בישראל כבר הבינו זאת ,כמעט כל פעילות עסקית אפשרית מתחילו בימנו באחד ממנועי החיפוש ומישם לאתרים העסקיים של החברות הקטנות והגדולות כאחד .

בניית אתרים לעסקים - יעדים

כאשר עסק קטן או גדול רוצים בנייה של אתר עסקי ברשת ,הם צריכים לדעת בראש ובראשונה מה היעדים של האתר ,לפי זה נוכל לדעת לתכנן את הבנייה שתתאים להתנהלות החברה בפנים ומחוץ לעולם האינטרנט .

בניית אתרים מקצועית לעסקים

להצלחה מקסימלית בעולם העסקים ,תמיד יש לקיים שיתוף פעולה מגוון עם עסקים שונים במגוון תחומים גם בשוק הישראלי ומחוצה לו , שיתופי פעולה מאפשרים חדירה לשווקים ונישות מגוונות שלא מתאפשרת ללא שיתוף פעולה .

אתר תדמיתי

באתר תדמיתי אנו כוללים את שפת המותג העסקי כחלק ממערך השיווק ,זאת אומרת האתר חייב לשדר תדמית עיצובים הדומה לעסק כמו צבעים או אייקונים שונים סלוגנים ועוד , הוספת מידע על העסק שירותים או מוצרים במידה ויש עם המון תוכן אינפורמטיבי, כדי להדגיש את את הידע ולמשוך את הלקוח ליצירת קשר .
5/5 - (5 votes)
דילוג לתוכן