Webitnow- בית תוכנה – בניית אתרים ואפליקציות

0526780390

קידום אתרים

WEBITNOW

logo-banner-webitnow.png

מחפשים קידום
אתרים
בגוגל?

אנחנו בצוות ווביטנאו בית תוכנה וקידום דיגיטלי מכירים את הקושי בלגייס לקוחות לעסק שלכם. באמצעות קידום אתרים בגוגל אנחנו מביאים אליכם את הלקוח עד העסק .

google-screenshot
logo-banner-webitnow.png

קידום אתרים אורגני

אז למה בעצם?

Google-G.png

בקידום אתרים אורגני יש הזדמנות עסקית שווה לכולם ! גם אם אתם עסק חדש תוכלו לטפס למקומות הראשונים בגוגל .
אנו חברת תוכנה וזה היתרון הגדול ביותר שלנו כמקדמי אתרים בגוגל , מאחר ואנו אנשי קוד מיוסדנו אנו יכולים לתת תמיכה מלאה לאנשי הקידום שלנו בכל הקשור לקוד במהלך הקידום ועל ידי כך אנו משפרים תוצאות הרבה יותר מהמתחרים .

למה אנחנו?

אנו חברת תוכנה וזה הייתרון הגדול ביותר שלנו כמקדמי אתרים בגוגל , מאחר ואנו אנשי קוד מיוסדנו אנו יכולים לתת תמיכה מלאה לאנשי הקידום שלנו בכל הקשור לקוד במהלך הקידום ועל ידי כך אנו משפרים תוצאות הרבה יותר מהמתחרים .

logo-banner-webitnow.png

קידום בגוגל

עם תוכן איכותי

זוכרים שאמרנו כמה חשובה חווית המשתמש ? אז תוסיפו גם את זה לרשימה שלכם ,כי תוכן איכותי באתר הוא גם אחד הגורמים החשובים ביותר לקידום שלכם ,שימו לב שבכל אתר כיום יש בלוג , שם מוסיפים כתבות בתחום כדי לעניין את הגולשים ולתת להם להינות מתוכן איכותי,כך גם תגרמו להם לבטוח בכם ואפילו לפנות אליכם לייעוץ .

יצירת תוכן שיווקי

לכתבה בנושא תוכן שיווקי לחץ כאן.

Google-G-dots.png
logo-banner-webitnow.png

יתרונות

קידום אתרים אורגני

Ellipse.png

לידים איכותיים

בקידום אורגני מגיעים הלידים האיכותיים ביותר שתוכלו להשיג .

Ellipse.png

גולשים מעדיפים

מעל 94% מהגולשים מעדיפים להיכנס לתוצאות האורגניות בגוגל .

Ellipse.png

אמינות

הגולשים כבר מזמן הבינו שתוצאה אורגנית היא האמינה ביותר .

Ellipse.png

חיסכון בהוצאות

חיסכון ענקי בהוצאות פרסום כאשר האורגני מתחיל לתפוס תאוצה .

WEBITNOW

איך עובד גוגל?

יסוד הקידום

מנועי החיפוש כמו גוגל בפרט עובדים כמו סורק משרדי , כאשר משתמש מחפש בגוגל מילה או רצף מילים מסוייף מנועי החיפוש מתחיל לסרוק את כל מאגר האתרים שברשותו ולאחר מכן מציג למשתמש את האופציות הטובות ביותר . אנו נתאים את האתר שלכם ברמה הטובה ביותר על מנת לאפשר למנועי החיפוש למצוא אתכם בסריקה ולהעלות אתכם לתוצאה חיפוש גבוהים יותר , אנו עושים זאת בעזרת המון משתנים , כגון כותרות נכונות , מהירות האתר , תוכן איכותי באתר , מפת אתר , הפניות 301 , ונוסף על כך אנו גם מבצעים בדיקות של מפות חום בהם אנחנו בעצם מצלמים בוידיאו לייב את המשתמש מרגע כניסתו לאתר ואת כל הפעולות שהוא מבצע או לא מבצע ולפי זה גם מתקנים .
ככה אנחנו מגיעים לתוצאות הטובות ביותר ביסוד ה קידום בגוגל .

ניהול מוניטין

קרא עוד למה חשוב לנהל מוניטין לאתר ואיך לעשות זאת מקצועי.

wave-shape.png
logo-banner-webitnow.png

חווית משתמש

שיפור חווית המשתמש לקידום בגוגל השפעה עיקרית על תהליך קידום האתר

ישנם מעל 250 גורמים המשפיעים על תוצאות הקידום האורגני של האתר , ואחד הגורמים החשובים ביותר הם חווית המשתמש . כאשר לקוח נכנס לאתר הוא צריך להרגיש הכי בטוח ושהוא מבין הכול בשליטה מלאה , אם חווית המשתמש לא תיהיה טובה הוא יעזוב את האתר וככל שלקוחות יעזבו את האתר גוגל יפרש את זה לרעתכם

אז ישנם מספר פתרונות לבעיה:

רספונסיביות מלאה להתאמת האתר במובייל – בכל זמן נתון לקוחות מחפשים יותר דרך המובייל מאחר ולא תמיד זמין לידם מחשב , אם האתר לא יוצג בצורה נכונה וטובה במובייל אתם תצברו עזיבות , אנו יוצרים התאמה מלאה למובייל כולל התאמה לגוגל מובייל .

טקסטים נכונים – הטקסטים באתרים הם דבר משמעותי ביותר .טקסט שלא פונה אל הלקוח בגובה העיניים או שהתוכן לא פונה בצורה נכונה יכול לפגוע גם בחווית המשתמש .

רצף אירועים בקליק – אחת הדרכים הטובות ביותר ליצור חווית משתמש טובה היא לתת את האופציה לגולש להגיע להיכן שהוא רוצה באתר על ידי לחיצת 1-3 קליקים ולא לסבך אותו , במידה ויש לכם אתר קיים אנו ניצור שינויים ותיקונים על מנת להביא לחווית משתמש טובה ביותר .

דרך קלה ליצור קשר – חשוב מאוד שכל הלקוחות שמטיילים באתר יוכלו ליצור קשר בקלות מירבית וכמה שיותר מהר לשם כך אנו נוהגים להוסיף כפתור התקשרות במובייל וטופס דביק באתר עצמו .

לאחר כל התיקונים נבצע בדיקה ונראה שהמשתשים נשארים יותר זמן באתר וכמובן גם עלייה בפניות לקוחות .

יצירת תוכן שיווקי

לכתבה בנושא תוכן שיווקי לחץ כאן.

logo-banner-webitnow.png

קישורים חיצוניים

אחד הגורמים החשובים ביותר להאצת הקידום האורגני

קידום אורגני עם קישורים חזקים. 

הגורמים המשפיעים ביותר על תהליך קידום האתר היא קישורים חיצוניים , כל אחד יוכל להשיג קישורים חיצוניים , אך רק חברת מקצועית שנמצאת בשטח זמן רב עם הקשרים הנכונים יוכלו להשיג לכם קישורים במקומות בלתי ניתנים להשגה . לקישורים יש כח מאוד חזק והשפעה ענקית על הקידום , צריך תמיד לדאוג לקישור מאתר חזק ונחשב ולא מאתר חלש שלא יביא תועלת אלא נזק ,  אנחנו נבנה לאתר שלכם קישורים איכותיים במקומות נחשבים.

wave-shape.png
validation.png

מקורות סמכותיים

אתרים ותיקים ואיכותיים ככל שיהיו נחשבים לסמכותיים יותר ואיכותיים יותר על ידי גוגל .
layers.png

גיוון במבנה הקישורים

אנו מקפידים שהקישורים החיצוניים יהיו קשורים לתחום שלכם באתר איכותי בכדי שהאלגוריתם של גוגל לא ימצא ספאם ויפגע לכם בדירוג .

איזון קישורים חיצוניים

הקישורים יהיו בצורה מאוזנת וטבעית , כמות גדולה מידי של קישורים ללא היגיון עלולה גם להסב נזק .

קידום אורגני יעיל

בואו להפוך את האתר שלכם למכונת כסף על ידי גיוס לידים (לקוחות).

דילוג לתוכן